Декор весілля: економити чи не економити?

20/10/2015

Багато хто вважає, що декор на весіллі – це те, на чому можна зекономити, що це гроші на вітер і що  красиве та незвичайне оформлення – тільки для багатих. Але всі ми знаємо, що люди з достатком грошей на вітер не викидають. Вони їх з розумом вкладають!

Декор  весілля  – не елемент розкоші, він необхідний! Оформлення  задає настрій та формат святкування, виражає ваші смаки та індивідуальність і перевтілює звичні інтер’єри. Він легко натякає гостям на те, як ви хочете провести цей день.

Звичайно, ви можете довірити оформлення і своїм друзям і тим самим зекономити бюджет. В такому випадку краще, на що ви можете розраховувати , без сумніву, – це надувні кульки та недороге текстильне драпірування. А ще варта врахувати той факт, що ресторани оформляють за день до весілля і наречені на банкеті ризикують побачити досить непередбачуваний результат невмілої імпровізації.

В той же час, ви можете довірити декорування професіоналам, разом з якими підберете стиль, кольорову палітру, тему, прокатні елементи декору та аксесуари.  Декоратори візьмуть на себе усю відповідальність за  виконання робіт, починаючи від пошиття текстильного декору за індивідуальними вподобаннями, закінчуючи демонтажем конструкцій . Якість декору буде на висоті, а вартість проекту часто не на багато перевищує ціну оформлення власними силами.