Відкриття фотостудії Vintage

30/05/2017

1 квітня ми запустили наш новий напрямок - фотостудію. Це новий для нашого міста формат творчого простору, в якому поєднано 5 тематичних локацій. Студія розрахована на широку аудиторію: тут буде цікаво працювати як сімейним фотографам, так і весільним спеціалістам. Ми також будемо раді бачити у нас майбутніх мам із животиками, малих та дорослих діток з батьками, закоханих пар та усіх, хто хоче зберегти найкращі спогади на фото. В наш простір ми намагались вдихнути частинку домашнього затишку, наповнити романтикою та естетикою, додати трішки так любимої нами вінтажності, але все ж залишатись в тренді дизайну.

Отже, в студії працюють 5 локацій: подіум з класичною стіною в гіпсовій ліпнині з великим вікном, цегляна стіна з червоним диваном Людовік, вітрина французької кондитерської Laduree, фотолокація в стилі hygge home із сірим диваном та потертим комодом, локація в богемному стилі з квітами та великою кількістю антикваріату. Локації періодично змінюватимуться. Також у нас є реквізит для фотосесій у вигляді дерев'яних букв, окулярів, подушки, іграшки, дитяча машинка Baghera Vilac та багато інших цікавих деталей. Щотижня у нас живі квіти:)

Тому не вагайтесь, беріть свого улюбленого фотографа та приходьте до нас! Також ми з радістю організуємо вашу фотосесію із найбільш підходящим по стилю фотографом нашого міста! Welcome!