Як організувати виїзну реєстрацію розпису

20/10/2015

Місце реєстрації. Територію для виїзної реєстрації  молодята можуть вибрати абсолютно будь-яку! Це може бути беріг ріки чи озера, паркова зона чи сад, романтичне місце, де наречені люблять проводити час разом . Найбільша перевага виїзної реєстрації в тому, що ви проведете церемонію розпису за межами офіційних стін РАГСу.

Вибираючи місце, зверніть увагу, чи є можливість під’їзду автотранспорту, чи буде зручно добиратись і паркуватись. Організуйте транспорт для гостей, особливо, якщо потрібно їхати за межі міста. Площадка повинна бути простора, рівна, а головне – чиста. Варта пам’ятати, що погода – річ досить непередбачувана, тому потрібно мати запасний план на випадок дощу, вітру чи спекотного сонця. Саме тому, деякі наречені шукають ресторан із підходящою площадкою для проведення церемонії.

Звукове оформлення та обладнання. Обов’язковим для церемонії є комплект звукового обладнання, колонки та мікрофон. Якщо на природі немає електроенергії, варта замовити генератор. Дуже хорошою альтернативою є замовлення живого музичного супроводу: квартету чи тріо. Стиль музики ви підберете за своїм смаком: струнна класика, джаз, народні мотиви.

Оформлення. Ще одна важлива перевага – це оформлення, тут можна розігнатись і отримати шикарні картинки! Відмовляйтесь від банальних арок, а також штучних квітів, давайте реалізовувати оригінальні проекти: використовувати великі арт-об’єкти, стильні деталі, персоналізований декор та яскраві палітри!

Ведучий. Ведучого ви можете вибрати за власним бажанням мужчину чи жінку, родича, подругу, також можна замовити ведучого в РАГСі, тут вже як бажаєте. Підбираючи ведучого, можна підібрати і сценарій, а в саму церемонію внести нотки чуйності : висловити клятви один одному. Підготуйте слова від душі, які хочеться сказати своїй половинці, це можуть бути слова вдячності чи освічення в коханні, не бійтесь плакати, будьте щедрі на емоції, адже – це найцінніше в житті. Пройдуть роки і ви не згадаєте, як все було і що саме ви говорили один одному, але ви ніколи не забудете того, що відчували в цей день!