Топ весільних трендів 2015

20/10/2015

1. Пір'я та пайетки. Коко Шанель і Дольче Габана.  Досить несподіваною, але ефектною виявилась  тенденція до  гламуру та ретро- розкоші: починаючи з ар-деко і «Великого Гетсбі», закінчуючи  стилем фешн-історій, що межує з вітриністикою.

2. Як відмічає Юлія Шакірова, відома івент-дизайнер , в наступному сезоні об'ємні букви та кенді бари відійдуть на другий план. Замість них в моду входять різноманітні арт-об'єкти у вигляді фотозон.

3. Драпіровка тканинами та стильна флористика все ще актуальні. В моду входить поєднання цих понять із приставкою «гіпер».  Краса квітів та текстилю і надалі викликатиме естетичне задоволення.

4. Анімалізм, від романтики до богемності. Пташки, зайчики, лиси, сови, олені– все це також буде в моді  в наступному сезоні.  Безпосередню роль в цьому зіграє використання  стилю бохо та культ свободи і єднання з природою.

5. Вибір кольорової гами скоріше за все, буде індивідуальним вподобанням, але пастельні і пудрові відтінки не залишаться поза увагою. Також модними будуть кольори дорогоцінних каменів: смарагду, сапфіру, рубіну, кольори срібла та золота.

6. Все складається з деталей і кожна дрібниця грає вагому роль.  З таких слів починатиметься організація міроприємств. Все більше пар звертають увагу на стильну поліграфію, подарунки для гостей та аксесуари, які підкреслюють тему, гамму та створюють настрій.