Вибір весільного букета

01/11/2015

Важлива деталь, без якої не може обійтися жодна наречена, – це весільний букет. Їх існує дуже багато, але є декілька основних видів, які розрізняють за дизайном, стилем та формою.

Існують такі стилі весільних букетів: бідермейер, гламелія, каскад, сніп та інші.

В цій статті Ви дізнаєтесь про популярні види букетів та про те, як підібрати щось саме для себе. 

Для початку розглянемо детальніше такий вид як cпадаючий або каскадний весільний букет. Він виготовляється з квітів з довгими стеблами і ампельних рослин у вигляді розкішного квіткового водоспаду, перевернутої краплі або сльози.

Найбільш, мабуть, класичний варіант - букет з білих троянд, лілій, орхідей і еустоми, монстери, плюща і аспідістри. Вони звисають гронами вниз, і це виглядає дуже красиво. Ідеальний варіант, якщо наречена струнка і висока.

 

Дуже поширений букет під назвою бідермейер.

Бідермейр - це округлий букет, складений з квітів різних відтінків, що щільно прилягають одна до одної. Такий букет складають з невеликих головок квітів: фіалки, проліска, ромашки, міні троянди.

Квіти можуть бути розділені зеленню. Гарним доповненням буде стрічка. За кольором поєднується з весільним платтям або прикрасами нареченої.

Зазвичай його кладуть в портбукетницу, щоб не втратив зовнішнього вигляду.

 Третій дуже цікавий та оригінальний букет – гламелія. Його роблять з пелюсток різних квітів - троянд, лілій, хризантем, гладіолусів, з яких флористи, за допомогою спеціального клею, створюють надзвичайно красивий квітковий шедевр. Цей букет є  складним у виконанні, тому вартість його виконання може сягати значної суми. Ще одним недоліком є недовговічність букету від 4 до 20 годин.

Але переваг набагато більше: оригінальність, ефектність, лаконічність, різноманіття форм від каплевидної до серцеподібної  доповнять образ нареченої, не обтяжуючи його.

 Дедалі популярнішим стає букет на власних стеблах в «розтріпаному» богемному стилі, з використанням великої кількості квітів, зелені, які більше нагадують оберемок польових квітів.

 

До речі, квітковим аксесуаром нареченої може бути не тільки букет, але й браслет з квітів чи віночок, чи квіткове боа, або ж квіти, вплетені в зачіску. В цьому випадку найкраще підійдуть фрезія, гарденія, троянда, стефанотіс.

 

 

Вибір весільного букета - дуже хвилююче і приємне заняття. Підійдіть до нього з усією відповідальністю, адже добре підібраний букет додасть Вам упевненості і ефектно підкреслить Ваш образ.