Фотостудія Vintage

Ми створили свій фотопростір для сімейних зйомок. Чому саме для сімейних? Тому що у нас є багато реквізиту для дітей , а самі локації побудовані максимально компактно і створюють атмосферу домашнього затишку з великою кількістю унікальних деталей. У нас багато вінтажних штучок, у нас багато речей створених руками, у нас тепло і затишно. Щосезону ми оновлюємо наповнення локацій. З 1 грудня у нас по-новорічному, весною і влітку– багато квітів, а восени – все стає атмосферно-багряним.

Вартість оренди студії: 300 грн за годину зйомки. Ми працюємо з понеділка по п”ятницю з 10:00 до 18:00 У вихідні та святкові – за попереднім записом

Забронювати час зйомки можна за телефоном: 093-724-82-33 Бронь години здійснюється після оплати авансу

 

Студія обладнана набором студійного світла марки Visico:

  • Імпульсний прилад Visico VL-300 Studio flash - 3 шт.
  • Софтбокс Visico 50х70см - 1 шт.
  • Парасолька - 1 шт.
  • Тубус - 1 шт.
  • Синхронізатор - 1шт.

 

 
 

У фотостудії категорично забороняється участь неповнолітніх моделей, незалежно від статевої приналежності, у зйомках сексуального або еротичного характеру (ст. 6 Закону України «Про захист суспільної моралі»).
У фотостудії категорично заборонені зйомки порнографічного характеру (ст. 301 ККУ, ст. 7 ЗУ «Про захист суспільної моралі»).
У фотостудії заборонено палити, розпивати спиртні напої та вживати їжу (якщо їжа не є об’єктом зйомки).
Розпалювання свічок тільки з дозволу адміністратора (додаткова плата 40 грн. година).
Зйомка тварин попередньо узгоджується з адміністрацією.
Працювати у студії можливо тільки у чистому змінному взутті. Орендар повинен попереджувати моделей про необхідність мати із собою чисте та сухе взуття, або скористатись студійним взуттям за додаткову плату.

У фотостудії на момент зйомки може знаходитись 7 чоловік по фіксованій ціні студії, присутність додаткових людей оплачується додатково. Ціна для фото- та відеозйомки– 250 грн в будні дні і 300 у вихідні та святкові дні, при умові, що в залі знаходиться до 7 чоловік.
Від 7 до 15 + 100 грн.год до фіксованої ціни.
Використання будь - яких спецефектів (дим, рідина, мильні бульбашки, конфетті, свічки і т. п.) на знімальному майданчику потрібно узгодити з адміністрацією фотостудії.
Увесь реквізит після зйомки повинен знаходитись на своїх місцях.
За псування і поломку студійного обладнання, аксесуарів, інтер’єру і іншої власності фотостудії, Орендар несе повну матеріальну відповідальність і відшкодовує збитки у розмірі ринкової вартості.
За падіння освітлювального приладу без видимих ушкоджень – штраф 2500 грн.
По закінченню часу оренди студія повинна бути у тому ж вигляді, що і на початку фотозйомки.

Все обладнання у фотостудії, яку Ви орендуєте, повинне бути у справному вигляді. Починаючи роботу в студії, Орендар приймає умови Договору і несе повну відповідальність за будь-які події, що відбувається а також їх наслідки (техніка безпеки, договірні відносини з клієнтами, дії клієнтів і т. д.).
Фотостудія обладнана камерами відео нагляду.
Орендодавець має право припинити зйомку без пояснення причини, якщо ці пункти були проігноровані.

1. Предмет Договору
1.1. Орендодавець забов’язується надати, а Орендар забов’язується прийняти у тимчасове використання фотостудію для проведення фотозйомки.
1.2. Орендуючи фотостудію Орендар забов’язується дотримуватись правил оренди, а також норм етикету та суспільної моралі.
1.3. Договір набуває чинності з моменту його підписання та діє до повного виконання зобов’язань.

2. Час Оренди
2.1. Початком Оренди студії вважається заброньований час.
2.2. У випадку запізнення Орендатора, заброньований час не продовжується. Якщо Орендар запізнюється більше ніж на 30 хвилин та не попередив про це, рахується що Орендар не з’явився на зйомку. Отримана передоплата не повертається.
2.3. Якщо після заброньованого часу студія вільна, Ви можете продовжити знімальний час (уточнюйте цю інформацію у Орендодавця студії до початку зйомки). 2.4. Після закінчення зйомки, всі учасники фотосесії повинні залишити приміщення студії. Орендар, який підписав договір, приводить студію до порядку та залишається до завершення її перевірки Орендодавцем (або представником Орендодавця). Зйомка закінчується за 5 хвилин до завершення заброньованого часу (якщо немає суттєвих змін в декораціях студії і не передбачається довготривалого прибирання).
2.5. Закінченням Оренди студії вважається час, коли Орендодавець перевірив працездатність орендованого студійного обладнання та реквізиту.

3. Умови Праці.
3.1. У фотостудії категорично забороняється участь неповнолітніх моделей, незалежно від статевої приналежності, у зйомках сексуального або еротичного характеру (ст.6 Закону України «Про захист суспільної моралі»).
3.2. У фотостудії категорично заборонені зйомки порнографічного характеру (ст.301 УКУ,ст.7 ЗУ «Про захист суспільної моралі»).
3.3. У фотостудії заборонено палити, розпивати спиртні напої та вживати їжу (якщо їжа не є об’єктом зйомки).

3.4. Працювати у студії можливо тільки у чистому змінному взутті. Орендар повинен попереджувати моделей про необхідність мати із собою чисте та сухе взуття.
3.5. Використання будь - яких спецефектів (дим, рідина, мильні бульбашки, конфетті, свічки і т.п.) на знімальному майданчику потрібно узгодити з адміністрацією фотостудії.
3.6. Орендодавець або його представник має право зайти на знімальний майданчик під час зйомок для контролю. Якщо для Вашої роботи дана дія створить незручності, узгодьте цей момент заздалегідь до початку зйомки.
3.7. Увесь реквізит після зйомки повинен знаходитись на своїх місцях.
3.8. Усе, що явно не прописане у цьому договорі потребує попередньої згоди з Орендодавцем.


4. Відповідальність Орендатора.
4.1. За псування і поломку студійного обладнання, аксесуарів, інтер’єру і іншої власності фотостудії, Орендар несе повну матеріальну відповідальність і відшкодовує збитки у розмірі ринкової вартості. 4.2. За падіння освітлювального приладу без видимих ушкоджень – штраф 2500 грн.
4.3. По закінченню часу оренди студія має бути у тому ж вигляді, що і на початку фотозйомки.
4.4. Все обладнання у фотостудії має бути у справному вигляді. Починаючи роботу в студії, Орендар приймає умови Договору і несе повну відповідальність за будь-які події, що відбувається а також їх наслідки (техніка безпеки, договірні відносини з клієнтами, дії клієнтів і т.д.).
4.5. У випадку порушення п. 3.1.,3.2. даного Договору, Орендар несе повну відповідальність у рамках чинного Законодавства України.

5. Інші умови.
5.1. Орендар не заперечує проти використання та обробки його персональних даних виключно для виконання умов цього Договору. Також Орендар дає свою згоду на передачу його персональних даних третій особі виключно у рамках Закону України «Про захист персональних даних» від 01.06.2010 р. № 2294-VI. Орендар повідомлений про внесення його даних у базу персональних даних та ознайомлений з правами передбаченими ст.8 Закону України «Про персональні дані».
5.2. У випадках, не передбачених цим Договором, Сторони керуються чинним Законодавством.
5.3. Цей Договір складений у двох примірниках, і має однакову юридичну силу, по одному для кожної із Сторін.
5.4. Фотостудія обладнана камерами відео нагляду.
5.5. Орендодавець має право відмовити в оренді без пояснення причини до або в процесі зйомки.